doha-taha

Doha Taha Taha itibaren Bardstown, KY 40004, Birleşik Devletler itibaren Bardstown, KY 40004, Birleşik Devletler

Okuyucu Doha Taha Taha itibaren Bardstown, KY 40004, Birleşik Devletler

Doha Taha Taha itibaren Bardstown, KY 40004, Birleşik Devletler

doha-taha

Hikaye kavramını beğendim, bu yüzden aldım. Bu, okuduğum dizideki ilk kitaptı, bu yüzden ilk başta biraz kafa karıştırıcıydı. Bir kitabın ortasına atlamış gibi hissettim ve bir süredir neler olduğunu tam olarak anlamadım. Ama bundan zevk aldım ve dizinin daha fazlasını okumak istediğimi düşünüyorum.

doha-taha

Danzy Senna güzel bir yazardır. Bu, bazı harika anları, içgörüleri ve sahneleri olan tekrarlayan hikayeler koleksiyonudur, ancak gerçekten sevmeyi zorlaştıran karışık insan orta sınıf bir oyuğa sıkışmıştır.

doha-taha

Favori kitaplarımdan biri. Komik ve iyi yazılmış. Aslında beklediğim zaman okudum ve hala keyif aldım.

doha-taha

Tüm kişisel dramalar, küçük profesyonel kavgalar ve psikotik meslektaşları ile akademik yaşamın muhteşem bir muhasebesi - özellikle ekonomi bölümlerinde doğrudur.

doha-taha

Bu, o dönemdeki Yahudilerin gitmek zorunda oldukları şeyin içinden bana bir fikir veren iyi bir kitaptı. Bu kitabı beğendim, çünkü Hitler'in ne anlama geldiğini anladım. En sevdiğim kısım, koşarken ve babanın Elie'nin uykuya dalmasına izin vermediğiydi. Bu, her ikisinin de savaştan geçmek istediğini gösterdi. Lit için yaz okumak için Night okudum.

doha-taha

Kitabın çoğu için oldukça kafa karıştırıcıydı, ama sonunda nihayet mantıklı geldi, bu yüzden buna değdi!

doha-taha

A laugh-out-loud political satire that could be called a fable, The Brief and Frightening Reign of Phil takes place in Inner and Outer "Horner," a small society of unidentifiable creatures. Rather than trying to identify which specific social or historial references Saunders might be making, it's more enjoyable to follow this story of ultimate political corruptness...that could likely link to any nation's past, present, or doomsday future.