nak_luck

Nak Luck Luck itibaren Okçular Köyü, 17400 Okçular Köyü/Çan/Çanakkale, Türkiye itibaren Okçular Köyü, 17400 Okçular Köyü/Çan/Çanakkale, Türkiye

Okuyucu Nak Luck Luck itibaren Okçular Köyü, 17400 Okçular Köyü/Çan/Çanakkale, Türkiye

Nak Luck Luck itibaren Okçular Köyü, 17400 Okçular Köyü/Çan/Çanakkale, Türkiye

nak_luck

** spoiler uyarısı ** Bu, 14.4 saat çalışan kısaltılmamış bir sürümdür. Okuyan Suzy Aitchison Yayıncının Özeti - Imogen Cameron'un evliliğinde zaten üç kişi var - kendisi, kocası Alex ve oğulları Rufus - ve tam da bu şekilde seviyor. Ama sonra Cameronlar, mülkünde kirasız bir kulübenin Eleanor Latimer'den bir teklifi kabul etmek zorunda kalıyorlar. Normalde, böyle bir teklif koklamak değil ama Eleanor Alex'in güzel, zengin ve açıkçası çapkın olduğu gibi, Imogen gerçekten de çok koklu. Ve iyi bir sebeple. Shepherd's Cottage'a kurulduktan sonra, Imogen'in hayatı aniden huysuz yerliler, psikotik tavuklar, gübre dağları, çileden çıkaran otoriter veteriner ziyaretleri ve elbette Eleanor ile doludur. kalıcı olarak Alex'in tarafında gibi görünüyor. Imogen söz konusu olduğunda, ikisi evlilik, üçü bir aile ve bu! bu aptalca, biri gitmek zorunda kalacak. Soru kim?

nak_luck

I really liked the first few Drawing of the Three Stephen King books...although as time went on my interested petered out in the later books. Not sure why - whether it was the writing or the premise or just me getting bored with the whole thing.

nak_luck

Quite a good book, recommended by a friend.