buffalokangaroo

BuffaloKangaroo Photography Photography itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu BuffaloKangaroo Photography Photography itibaren Texas

BuffaloKangaroo Photography Photography itibaren Texas

buffalokangaroo

Pers, Mississippi'deki 60'larda yer alan Frannie, topluluğunun insanları tarafından engelleniyor. Frannie için derinden hissettim, ancak mutfak becerilerini topluluğun ona karşı olan kaba davranışından bir stres giderici olarak kullanma yeteneğine şaşırdım. Irkçılık ve cehalet herkesi rahatsız ediyor, ancak Frannie ve Mattie arasındaki dostluk çok iyi tasvir edildi. Doğru olanı yapmak için hepimiz bazen fedakarlık yapmak zorundayız.

buffalokangaroo

bunu ortaokulda okumayı denedi. üstesinden gelemedi. ikinci denemenin daha iyi gitti. bunu sevdim. aşk clint eastwood kovboylar da.

buffalokangaroo

BU KİTAP MÜKEMMEL !!!!!

buffalokangaroo

Gravity Fails muhtemelen Diamond Age ve Snow Crash'den hemen sonra okuduğum daha iyi siberpunk kitaplardan biri olduğunda. Hikaye, insanların farklı kişilik türlerini doğrudan beyinlerine bağlayabilecekleri teknolojinin ilerlediği Orta Doğu ülkesinde (hangisini yakalayamadım) geçiyor. Sokak meraklısı bir hap bağımlısı olan kahramanımız, siyasi bir suikastta yakalanır ve sadece farklı bir beyin / kişilik modifikasyonuyla haşhaşını değiştirebilen bir suikastçıyı izlemeye zorlanır. Ayar yeni ve çok gerçekçi olarak karşımıza çıkıyor, ancak gerçek whodunit biraz zayıf. Yine de, oldukça iyi bir okumaydı ve muhtemelen devam edince netice alacağım.