timschnabel

Tim Schnabel Schnabel itibaren Ameen Abad, Pakistan itibaren Ameen Abad, Pakistan

Okuyucu Tim Schnabel Schnabel itibaren Ameen Abad, Pakistan

Tim Schnabel Schnabel itibaren Ameen Abad, Pakistan

timschnabel

Modern küreselleşme makinelerinde fantastik astar. Gerçekten inanılmaz. Çok derinleşmez ve belki de zaten bilmediği hiçbir şeyden bahsetmez ... Ama mevcut dersi göstermek için geniş ve çeşitli pazarları, politikaları, planları ve projeksiyonları özlü bir şekilde bağlar ... eğlenceli -ve- iç karartıcı!

timschnabel

Şimdiye kadar okuduğum en tanrısal kitaplardan biri. Tek bir sorun var, kitap sanki sonuncuyu okuduktan beş dakika sonra okuyormuşsunuz gibi başlıyor! Bunun dışında mükemmel arsa ve mükemmel arsa katlanmış. Sıkıcı bölümlerde bile hala eğlenceliydi! Genel 10/10

timschnabel

Film kitap adaletini yapmaz.

timschnabel

Harika bir konsept ve iyi yazılmış. Birkaç şey yüzünden düşük dereceyi verdim ve hepsi kişisel nit seçimler, bu yüzden onları sizin için ortaya koyacağım. Bu sorunların hiçbiri sizi rahatsız etmiyorsa, kitabın kendisi muhtemelen sizi rahatsız etmeyecektir. 1) Sonu iç karartıcıydı. Üzgünüm, gerçeklikten kaçmak için fantezimi okudum. Gerçekçi bir son umrumda değil, gerçekten umrumda değil. Ama en azından gerçekçi olmaktan hoşlanıyorum ve çok iç karartıcıydı. Ama sonra tekrar, iç karartıcı hale getirmenin bir yolu olduğunu sanmıyorum. Ölümsüzlerin kılıçları dünyayı rastgele dolaşır. 2) Ölümsüz bir bebeğin olduğu bir sahne var. Hatta beşik çekip çıkarmak için çok küçük, sadece tekme, yumruk, yumruk, yumruk. Çok ürkütücü ve acı verici ve hepsi bu. Sadece bir şey: zombiler vampir veya kurtadam gibi değil. Konuşmak için ısırmıyorlar. Yemek için ısırırlar. Zombiler için üreme tamamen istemsiz bir yan etkidir - yemekleri kaçtığında olur. Beni burada takip ediyor musun? Eğer bir zombi sürüsü tarafından ısırılırsanız, genellikle zombi zihinlerinde ölü olarak kaydolduğunuza kadar onlar tarafından besleneceğiniz kabul edilir, bu da bazı nedenlerden dolayı ölü eti yemez. Şimdi, hala hayatta ve çoğunlukla da yenilmezken kaçmayı başarırsanız, ancak bazı ısırıklarınız varsa - o zaman enfekte olursunuz. Ancak çocuklar neredeyse her zaman yiyecek olarak kabul edilir, çünkü küçükler ve çıkış yollarıyla savaşamazlar. Yani . . . bebek sadece bir ayak bileği ısırığı ile nasıl hayatta kaldı? 3) Kitap, harika olan zombi kıyametinden sonra gerçekleşir. En sonunda! Zombi kıyametinden sağ çıkamamışlar, ancak hayatta kalmışlar zombi anlaşmasıyla yaşıyorlar. Tabii, bu en iyi varoluş değil, ama hayat devam ediyor. Ancak kitabı okurken kendimi zombi kıyamet filmlerini izlerken asla sormadığım sorular sorarken buldum. Yani - neden zombiler? Neden, sonsuz yaşam arayışımızda, zombiler buluyoruz? Neden vampir olmasın? Neden ev sahibinden ev sahibine atlayan ruh emici şeyler olmasın? Yararsız karmakarışık undead ana bilgisayarında ne var? Hiçbir yönlendirme veya yönleri yoktur, ölüm sonrası zeka ve ölümsüzlükleri bile yoktur. Vücutları dağıldıktan sonra, iyiye gidiyorlar. Demek istediğim, ölümsüzlük için bir teklif olduğu sürece, bir deney olarak zombi büyük bir bilim BAŞARISI gibi görünüyor. Sanırım aslında kitabın ne kadar akıllıca yazıldığından bahsediyor, bu soruyu düşündüğüm hayat için savaşmaktan ziyade karakter etkileşimi ve gelişimi üzerine odaklanıyor. Sadece başka bir zombi gore-fest olsaydı, bir tiyatrodan ayrıldığım gibi aptal ve sorgulamadan çıkardım.

timschnabel

Hoş bir sürpriz, geniş anlamda modern pop müzikte sefalet hakkında bu kitap. Genç ölüm şarkıları, 1960'ların sonlarının teması olarak ölüm keşfi, gangsta rap, vb. Yoluyla tüm eski mavileri ve ülkeyi kapsar. Her bölüm kendi kitabını oluşturabilir, ancak bu kesinlikle mükemmel bir kapaktır. (****)