ochin

Maxim Okhin Okhin itibaren Akyar, Republic of Bashkortostan, Rusya, 453800 itibaren Akyar, Republic of Bashkortostan, Rusya, 453800

Okuyucu Maxim Okhin Okhin itibaren Akyar, Republic of Bashkortostan, Rusya, 453800

Maxim Okhin Okhin itibaren Akyar, Republic of Bashkortostan, Rusya, 453800

ochin

Bu eğlenceli bir okumaydı, ama biraz hızlı, keşke maceralar daha uzun sürseydi.

ochin

Çoğu Dick romanı kadar tuhaf ve dehşet verici, ancak varoluşsal derinlik olmadan. Hala eğlenceli.

ochin

Carmen Lyra Kosta Rika masallarını yazmak için yola çıktı ve sonuç bu kitaptı. Arka planını açık sözlü bir feminist ve komünist olarak düşünerek yazdığına inanmak zor, Kosta Rika'da kendi başına ele alınması gereken bir güç. Feminizm, kadınların prenslerini aradığı bu masallardan uzaktır. Bu ırkçı imalardan bile bahsetmiyor. Ama ona kredi vermem gereken şey, bunu fark ettiğinden şüphe etmemem, sadece hikayelere sadık kalmaya çalıştığına ve kendi kişisel inançlarına rağmen başarılı olduğuna inanıyorum. Öte yandan, benzer Avrupa kökenleri nedeniyle hikayeler genellikle kendi hikayemizi anımsatıyor. Bazıları, hepsi kendi ahlakı ile diğerlerinden daha fazla öne çıkıyor. Koleksiyon olarak bence çok ilginç bir okuma. Bazı hikayeler yeniden anlatmak çok esprili ve eğlenceli, ama muhtemelen tüm bunları çocuklarıma tekrar etmeyeceğim.

ochin

Büyük çevre sorunu kitabı! Bir okuma zenginleştirme sınıfında beşinci sınıf öğrencileri ile bunu okuyun ve bazı harika tartışmalar yaptık!

ochin

Kitap 1'den sonra Twilight serisinde sıkıldığımı veya rahatsız olabileceğimi düşündüm ama bu tarih kitapları için bir tane! Cesur ve son bir açıklama yapmaktan nefret ediyorum ve "bu şimdiye kadar okuduğum en iyi kitap" diyorum (ve çok okudum .....) ama bu şimdiye kadar en iyi seri!

ochin

Bu "24" tv şovuna dayanan bir dizi romanda ilk, "24" gibi Eğer bunu gibi gerekir, "24" belirli bir hayranı değilseniz ve eylem hikayeleri gibi, bu itiraz gerekir sen.

ochin

Bu kitabı okuduğumdan bu yana uzun zaman geçti ve detayların çoğunu hatırlamıyorum, ancak okumayı gerçekten takdir ettiğimi hatırlıyorum. Ailemde dönen WWII-tarih-buff genlerinin en azından birkaçını miras almışım gibi görünüyor!

ochin

Harika kitap! Her yerinde yazılı inanç ile mükemmel.

ochin

Filmi ilk izlemediyseniz bu kitap muhtemelen daha iyi ... gerçi.