aryan698

Aman Kumar Kumar itibaren West Leling, Tommo, Mamuju Regency, West Sulawesi, Endonezya itibaren West Leling, Tommo, Mamuju Regency, West Sulawesi, Endonezya

Okuyucu Aman Kumar Kumar itibaren West Leling, Tommo, Mamuju Regency, West Sulawesi, Endonezya

Aman Kumar Kumar itibaren West Leling, Tommo, Mamuju Regency, West Sulawesi, Endonezya

aryan698

4'ten fazla 3.5 Ama yine de etkileyici. Sesli Kitap da en yüksek kalitede.

aryan698

Vay!!! Yere koyamadım!!! 99 sent için Amazon'da bir tür bir satın aldım ne büyük bir anlaşma. Ana karakterin güçlü olduğu ve ne istediğini bildiği ve daha sonra hayatın ona bir bükülme verdiği bu gibi kitapları seviyorum! Bu yaklaşık 17 yıllık bir H.S. mezun olan bir adamı otobüsten kaçmaktan kurtarır. Ve dedikleri gibi tarih ..... Bu romantizm büyük bir sarsıntı olan paranormal YA kitap. Başından beri bağlandım!

aryan698

Son birkaç aydır bu kitabı sürekli duyduktan sonra, sonunda oturup Jessica Darling'in maceralarını okuyabildim. Kesinlikle sevdim! Gerçekten benim 15 yaşındaki kendini eksi koşu günlüğü okuyordu gibi hissettim. Aşırı analitik, hızlı zekâlı, alaycı Jessica gibiydim ve hala çok gibiydim ... lisede olduğumda neredeydi? Sonunda Jessica Darling kültüne katıldığım için çok mutluyum, bu dizi * nihayet * Alacakaranlık alışkanlığımı başlattı!

aryan698

Harika başladı. Ben burada, ateist bir yetiştirmeden ruhsal olarak zarar görüyorum ve eşzamanlılık mesajı benimle tamamen eve vuruyor. Ama Deepak, Kuantum fiziğine girdiğinde beni tamamen kaybediyor. Birisi bir noktaya değinmek için bilimi kullandığında, deneyleri ve sonuçlarını gerçekten anlayabiliyorum. Burada gerçekten anlayamadım ve bence sadece kuantum fiziğini gerçekten anlayabilen ya da anlamaya ihtiyaç duymayan ve Deepak'ın entelektüel dürüstlüğüne güvenen biri için tatmin edici olabilir. Harika bir başlangıçtan sonra o kadar hayal kırıklığına uğradım ve kaybettim ki kitabı sonuna kadar okumadım. Hala tavsiye ediyorum çünkü felsefesini seviyorum.

aryan698

Birkaç kez okudum harika kitap - birçok beklenmedik detaylar ve katlanmalarla Güzellik ve Canavar hikayesi büyük yeniden.