toothpix

Sam Erickson Erickson itibaren Tabunganen, Barito Kuala Regency, South Kalimantan, Endonezya itibaren Tabunganen, Barito Kuala Regency, South Kalimantan, Endonezya

Okuyucu Sam Erickson Erickson itibaren Tabunganen, Barito Kuala Regency, South Kalimantan, Endonezya

Sam Erickson Erickson itibaren Tabunganen, Barito Kuala Regency, South Kalimantan, Endonezya

toothpix

Bu kitabı gerçekten beğendim. İncil'de zar zor anılan bir dişi alır ve hayatı hakkında tarihi bir kurgu geliştirir. Büyüleyici buldum.

toothpix

Bu kitabı umursamadım. Belki Cherokee Cinayetleri'ni okumasaydım daha iyi olurdu. Kitap her zaman bağlantı kurmadan karakterden karaktere sıçradı. Birkaç kez bazı karakterlerden neden bahsedildiğini merak ediyordum. İyi yazılmamış tonlarca seks sahnesi vardı; mülayim görünüyordu ve konuşmalar birbirine benziyordu. Tutku orada değildi. Bu kitapta bağlantı kuramayacağınız çok şiddet içeren, iğrenç insanlar vardı; onları şiddet yapan şey gibi. Ayrıca, herkesin hiçbir anlamı olmayan herkesle çuvalın içine atlaması gibi görünüyordu. Bu ortalama bir yetişkin okuyucu için bir kitap değildir; daha genç bir kitle için yazılmış gibi görünüyordu (ama dürüst olmak gerekirse, uzun süre ilgilerini çekip çekmeyeceğinden emin değilim).