tr1992

Terence Reyes Reyes itibaren Nahchalpur Loya, Uttar Pradesh 207001, Hindistan itibaren Nahchalpur Loya, Uttar Pradesh 207001, Hindistan

Okuyucu Terence Reyes Reyes itibaren Nahchalpur Loya, Uttar Pradesh 207001, Hindistan

Terence Reyes Reyes itibaren Nahchalpur Loya, Uttar Pradesh 207001, Hindistan

tr1992

Ben feedbook'lardan indirdim -sadece "Peder Sergius" okumak lazım ve diğer hikayeleri. Tolstoy'u ilk kez okudum ve hemen aşık oldum.

tr1992

** spoiler uyarısı ** Tamamen ölüm cezası hakkında bir açıklama yapmaya çalışıyorum, sanırım iyi. Dante idam edildiğinde ağladım - çok anlamsız ve annesinin cesedini gömmek için hazırladığı diskin geri kalanını (sesli kitap) atladım. Zor durum, güç sahibi insanların olası masumiyete çok az önem verebilmeleri.

tr1992

** spoiler uyarısı ** Dahil olan "gizem" zevk, ama sonunda çok aptalca

tr1992

"30 yıldan fazla bir süre önce, geçen yüzyılın 70'lerinin ortasında, orta Mısır'da çeşitli kodlar keşfedildi, bunları satma girişimi birbiri ardına başarısız oldu, nihayet binyıldan sonra bilimsel ellere girdi, bir yandan restorasyon başladı Öte yandan, metinler nihayetinde matematiksel bir metin, Peter'dan Philip'e bir mektup, James'in bir kıyameti, "Allojenler Kitabı", daha önce bilinmeyen bir Gnostik metin olduğu ortaya çıktı. Müjde Judas Iscariot'a göre hareket etti, ikincisi daha önce sadece dolaylı olarak eski kilise babalarının kınanmasıyla gerçekleşti, Lyon Irenaeus, Gnostik geleneği takip eden sapkın bir senaryo olarak bilinen ilkdi ve "Thomas İncili" gibi diğer kıyamet kutsal yazılarıyla karşılaştırılabilirdi. Esasen, İsa'nın son günleri diyalog şeklinde çoğaltılır ve Yahuda bir hain değil efendinin en yakın sırdaşı, çünkü en azından kısmen Mesih'in çağrısını tanır ve dünyevi bedeninden kurtulma emrini yüksek konseye teslim eder. Herbert Krosney kitabında Yahuda İncili'ne odaklanarak bu metinlerin tarihini titizlikle takip ediyor. Çeşitli Amerikan televizyon belgesellerinden bilinen ilgili alıntılardan doğrudan alıntılar tarzını kullanıyor. Neredeyse komplo teorisi yaklaşımlarını kullanarak bir gerilim oluşturmaya çalışılmaktadır. Antik ticaret, özel Mısır provenansı ile daha yoğun bir şekilde ilgilenmek isteyen okuyucular için, bu konuya ilk giriş olabilir; Yahuda İncil'i teolojik senaryo olarak ilgilenenler hayal kırıklığına uğrayacaktır. Gnosis'e minimal bir girişten ve kitabın sonuna doğru kısa bir incelemeden başka bir şey yoktur. Altyazı "maceracı keşif ve kod çözme" anlamına gelir (çeviri daha doğru olurdu), ancak macera kilise tarihinin incelenmesi için çok fazla yer kaplıyor. Konu biraz daha sessiz bir stil kullanabilirdi. "

tr1992

Feminist bir eğitim için iyi bir sıçrama tahtası. Oldukça anakronistti.

tr1992

Sorunlarına rağmen, bazı okuyucuların neden Green'i kesinlikle sevdiğini görmek benim için kolaydır. Lake'in yazımı kesinlikle çok etkileyici ve Green'in kendisi inanılmaz derinliğe sahip büyüleyici, iyi işlenmiş bir karakter. Bu iki gerçek, bazı okuyucuları aktarmaya yarayabilir. Bununla birlikte, diğerleri için, inanılmaz ve sonsuz bir şekilde sürüklenen ikinci yarı, her şeyden daha fazla dolgu gibi görünen olaylarla dolu, okuyucuları ekşi bir izlenim bırakacaktır. Sonunda Green, Lake'in sonsuz yolculuklardan ziyade sonsuz yolculuklardan ve yabancı topraklardaki garip olaylardan ziyade Yeşil karakterine daha fazla odaklanmasını diledi. Ancak, duygularımdan bağımsız olarak, bu kitap hala bazı okuyuculara hitap edebilen ve diğerlerine hitap edebilecek sağlam bir üç yıldızlı okuma. Green'de kesinlikle çarpıcı olan, birkaç gözün yuvarlanmasına neden olabilecek diğer şeylerle güzelce dengelenmiş şeyler var. İncelememin tamamını buradan okuyun: http: //bookwormblues.blogspot.com/201 ...

tr1992

Bu kitabın en iyi yanı, her gördüğümde, Mütevazı Fare şarkısını söylemeye başlamak istiyorum - "Her şey yolunda / her şey doğru / her şey buzda buz üzerinde." Ama bu sadece benim. 1) Savage Land'i içerir ve 60'ların sonlarından beri Savage Land patladı. 2) Uzaylıları içerir ve ilk Brood 70'lerin başında geri döndüğünden beri uzaylılar ve X-Men uçurdu. Ergo, bu ses HARD'ı esiyor.

tr1992

No kid deserves to have her life stolen like this, and it is interesting to hear Jaycee's take on what happened to her, as she is learning to make a normal life for herself and her two daughters. The writing isn't powerful, but the story is.