tanrikuluaykutd45c

Aykut Tanrikulu Tanrikulu itibaren Rickling Green, Saffron Walden, Essex CB11 3YG, İngiltere itibaren Rickling Green, Saffron Walden, Essex CB11 3YG, İngiltere

Okuyucu Aykut Tanrikulu Tanrikulu itibaren Rickling Green, Saffron Walden, Essex CB11 3YG, İngiltere

Aykut Tanrikulu Tanrikulu itibaren Rickling Green, Saffron Walden, Essex CB11 3YG, İngiltere

tanrikuluaykutd45c

Bu kitabı, sıkı bir İslam kültüründe büyüyen bir kadın için nasıl bir şey olduğunu ilk elden duymak isteyen herkese tavsiye ederim. Hirsi Ali kalpten hayatı ve ailesi ve neden büyüdüğü kültürde kadınlara karşı işlenen vahşetler hakkında konuşması gerektiğini anlatıyor. Hayatı sürekli bir suikast tehdidi altında - bu yüzden neyin böyle olduğunu okumalıyız onun için hayatını riske attığını söylemek onun için önemli.

tanrikuluaykutd45c

Bu kitabın renkli unvanının kredisi, anılarının ana kahramanı Nick Flynn’in babasına, şansını babasıyla bir şans buluşmasıyla tanımaya geliyor. Hikaye başlangıçta genç Flynn ve yabancılaşmış alkolik babası arasındaki erken paralelliklere odaklanıyor. Daha sonra yazar bizi Boston Limanı yakınlarındaki bir teknede tek başına yaşadıktan sonra 5 yıl asgari ücretle çalıştığı bir Boston evsiz sığınağına getiriyor. Babası düzenli, ama son derece uçucu olmayan, hoş karşılanmayan bir misafir olduğunda baba ve oğlunun yaşamları barınakta kaderle kesişir. Boston doğumlu biri olarak, Flynn’in evsiz barınaklarındaki gece yolculukları sırasında Şehri araştırmasını takdir ettim. Genellikle kurumsuzlaştırılmış olanları yuvarlamayı başarmıştı ve diğerleri şans eseri ya da seçim yoluyla evsiz kaldı; bununla birlikte, genellikle kendi babasını, yani olağan uğraklarından bilerek kaçınmadığı zaman koruyamazdı. Flynn’in babası, sokaklarda yaralanmadan çok önce tüm kişisel ve profesyonel köprüleri yaktı ve geriye kalan tek şey onun ego'su gibi görünüyor, bir yazar olarak yeteneği hakkında görkemli kavramlarla desteklendi. Tanınmayan büyük yarı otobiyografik romanı hakkında (okurun eğlencesi ile) nauseam hakkında konuşuyor (bu tome hiç tamamlanmış olabilir veya olmayabilir). Birinin bu eserle ilgilendiğinin kanıtı olarak, yayınevlerinden aldığı “kişisel” notları (ret mektupları oluşturur) çerçeveler. Flynn ilk önce bir şairdir ve yeteneklerini, paylaşılan zihinsel hastalıkları ve bazen kendi kendini yıkıcı bir kaçınma sözleşmesi hakkında ustaca lirik pasajlar hazırlarken görürsünüz ve gerektiğinde yardımcı olur. İyi ya da kötü için, her ikisi de hikaye anlatımı için yetenekli kendi kendine yapılmış adamlardır. Nick'in kitabının kendi hikayesini anlatmaya hizmet ettiğini, aynı zamanda kendisinden kurtulmak için hiçbir zaman disipline veya cesarete sahip olmayan Flynn Sr'nin hikayesine hizmet ettiğini anlıyorsunuz.