nallely

Nallely Diamantina Diamantina itibaren Farnborough, Farnborough, Hampshire GU14 6RX, İngiltere itibaren Farnborough, Farnborough, Hampshire GU14 6RX, İngiltere

Okuyucu Nallely Diamantina Diamantina itibaren Farnborough, Farnborough, Hampshire GU14 6RX, İngiltere

Nallely Diamantina Diamantina itibaren Farnborough, Farnborough, Hampshire GU14 6RX, İngiltere

nallely

Helene Cooper, Amerika'nın ilk yerleşimlerine dayanan iki yerleşik aile hattının kızı olan Liberya'da doğdu. Aile, yapılacaklar, okyanuslar tarafından büyük bir konakta yaşıyor, hizmetçiler, arabalar, özel okul ile tamamlandı. Aile, Helene ile kız kardeş olarak büyüyen Eunice adında yerel bir kızı kabul etti. 1980 darbesinden sonra aile avlananlar arasındaydı. Nihayetinde ABD'ye kaçtılar, Eunice'i savaştan kopmuş Liberya'ya bıraktılar. Helene büyüdü ve Wall Street Journal ile muhabir oldu. Irak'taki savaşı kapsayan ölüme yakın bir deneyimin ardından Helene, kız kardeşini bulmak için Liberya'ya dönme zamanının geldiğine karar verdi. Liberya tarihinin çok azını biliyordum - bunu okumanın bir sonucu olarak şimdi daha fazlasını biliyorum. Birkaç kez tarihin can sıkıcı olduğunu hissettim, ama kısa bölümler. Kendimi, kargaşaya ve şiddete karşı duygusal olarak yakalanırken buldum.

nallely

Not my favorite all-time book, but for some reason I couldn't put it down. Interesting story. I usually don't like books set in this time period (1920-1930s) - think The Great Gatsby but this book made the time period more real.