willviera

Will Viera Garc Viera Garc itibaren 830 60 storasen, İsveç itibaren 830 60 storasen, İsveç

Okuyucu Will Viera Garc Viera Garc itibaren 830 60 storasen, İsveç

Will Viera Garc Viera Garc itibaren 830 60 storasen, İsveç

willviera

Bu, üst düzey İngilizce sınıfımda okumak zorunda olduğumuz kitaplardan biri. Hepimiz o kadar çok sevdim ki, "Eğer c / o 2006'nın Kıdemli Olabilirseniz ..." gömlek ise "dün gece yine Manderley'ye gittiniz" diye düşündüm.

willviera

Film yüzünden okudum ve sanırım yaptığım için memnunum. Hiç şüphe yok ki yoğun. Ama Palahniuk'un okuyucularına sinirli olduğunu kanıtlamaya çalıştığını hissetmeye yardım edemem.

willviera

Çok ürkütücü, uyumayı zorlaştırdı.

willviera

Bence bu kitap sonsuza dek sürecek ve eğer birisi Christopher'ın New Yorker'ın "Zeytin Ağaçlarının Altında" adlı parçasını (muhtemelen 12/06?) Ele geçirebilirse, onu bulmaya ne kadar çaba harcadığınıza değecektir.

willviera

Bu benim en sevdiğim kitap olabilir. Yazı stilinin büyümesini sevdi, Bella'nın tüm kitap için sadece bu çocuğu aldatmaması değil, bence ilişkilerinin tanımlayıcı kitabı.

willviera

Filmi gördün mü? Kitap daha da iyi. (Her ne kadar film kitaba çılgınca sadık olsa da.) Basit, ortaokul tarzında hızlı bir okuma ama ürkütücü ve oldukça rahatsız edici. Kesinlikle tavsiye ederim!

willviera

Bunu bir süre önce okudum, bu yüzden biraz paslı ama temel olarak, yazar Azhar Nafisi, İran hükümeti devrim sırasında üniversiteleri kapattıktan sonra evinden bir yeraltı Edebiyatı dersi verdi. Temelde öğrencilerinin edebiyatının ve yaşamlarının baskıcı hükümet tarafından nasıl etkilendiğini, kendilerini eğittikleri için tutuklanabilecekleri bir dönemde eğitim verme mücadelesini ve daha sonra Nafisi'nin özgürlük arayışı içinde ülkeden kaçmalarını anlatıyor. Acı tatlıdır çünkü bazıları kalan, bazıları kalan, ölen diğer öğrencilerin çoğunu geride bırakmak zorunda kaldı. Bu kitabı okuyan bir Müslüman olarak yurtdışındaki kız kardeşlerimizin yaşaması gereken mücadeleleri akla getiriyor. Amerikan Müslümanları olarak yaşamın tüm Müslüman kadınlar için eşit olması için üstesinden gelmemiz gereken mücadeleleri de akla getiriyor.