alyoshaxq

Alexey Q Q itibaren El Triunfo, Zipaquirá, Cundinamarca, Kolombiya itibaren El Triunfo, Zipaquirá, Cundinamarca, Kolombiya

Okuyucu Alexey Q Q itibaren El Triunfo, Zipaquirá, Cundinamarca, Kolombiya

Alexey Q Q itibaren El Triunfo, Zipaquirá, Cundinamarca, Kolombiya

alyoshaxq

Çok fazla bilgi! Elli yılda 800 sayfadan daha azında elli (?) Devir. Bu boku düz tutamıyorum. 150 sayfa sonra yükseldi.

alyoshaxq

Nascar ile ilgilenen herkes bu kitap serisini çok sevecek. Bu kitap, sporun yarışlar sırasında sürücüleri ve taraftarları güvende tutmak için kullandığı birçok konuya odaklanıyor. Kitap harika fotoğraflar içeriyor ve her yaş okuyucuya hitap etmeli. Spor hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler için harika ve fotoğraflar gerçek hayranlara hitap edecek. Biraz ekstra bonus için birkaç bilim / matematik problemi var.

alyoshaxq

Okullarında Mogadoryalılara karşı savaştıktan sonra John (Dördüncü) ve arkadaşı Sam, Cennet kasabasından başlarına bir fiyatla kaçtılar - polis, bunların terörist olduğuna inanıyor. Yedekte chimera, Bernie Kosar ve tanıştığımız ikinci Loryan, Altı. İspanya'da, Marina olarak da bilinen Yedi Numara'nın öyküsünü alıyoruz. Şu anda bir manastırda / yetimhanede yaşıyor, miraslarının gelişmesini ve diğerlerini bulmak için doğru zamanı bekliyor. Hikaye John ve Marina'nın bakış açısı arasında değişiyor ve bir şekilde bunu sevdim (çoğunlukla John şimdiye kadarki en donuk kahramanı olduğu ve ondan daha az alacağımız anlamına geldiği için), bazen anahtarın başında kimin için kafa karıştırıcıydı öyleydi. Marina da bir süre sonra sinir bozucu oldu. John'un bakış açısıyla Six ile neler olduğunu çoğunlukla görsek de, sanırım hikayenin bu bölümünü kendisinin tercih ederdim. Altı ana karakterlerin en ilginç olanıydı ve arka hikayesinin diğerlerine anlatmanın hızlı bir özetine sıkışması utanç vericiydi. Kitabın içine birkaç bölüm, düşüncelerim bu taksit birincisinden daha iyi oldu. Öyle, ama bu beni sevdirmek için yeterli değil. Sonuna doğru (ve son yirmi kadar sayfadan bahsediyorum) hala beğenip beğenmediğime karar vermedim. Karakterlere ne olduğu umrumda değildi ve bu benim için bir kitabın önemli bir parçası. Hâlâ hikayenin tüm konseptini seviyorum ama benim için çok fazla eylemin olduğu bu alanlardan biriydi ama aslında hiçbir şey olmuyor gibi görünüyor. Ayrıca karakterlerin çok aptalca hatalar yaptıklarını da üzdü - John, açıkça iyi bir fikir olmasa da Sarah'yı görmeye ısrar ediyor gibi. Sonra tamamen anlamsız ve tamamen zorlanmış bir aşk üçgeni var. Sonuçta, beğendiğim bölümler vardı ve muhtemelen üçüncü kitabı okuyacağım, sadece ne olduğunu görmek için, sadece ele almak için özel bir çaba göstereceğim bir şey değil.

alyoshaxq

A very well-thought out story. It was a little like a Mary Higgins Clark story, but I thought it played out much too slowly for my taste.