o_yakovleva

Olga Yakovleva Yakovleva itibaren Keela Vilathikulam, Tamil Nadu, Hindistan itibaren Keela Vilathikulam, Tamil Nadu, Hindistan

Okuyucu Olga Yakovleva Yakovleva itibaren Keela Vilathikulam, Tamil Nadu, Hindistan

Olga Yakovleva Yakovleva itibaren Keela Vilathikulam, Tamil Nadu, Hindistan

o_yakovleva

Enfes! :)

o_yakovleva

Yazma stilini seviyorum, sadece hikayenin kendisini değil. Tam düşündüğü gibi yazıyor ve herhangi bir dilbilgisi kuralına uymuyor.

o_yakovleva

neden bu kitabın son 100 sayfasını geçemiyorum?

o_yakovleva

Kurgusal olmayan kitapları okuyacağım, ama bunlar benim en sevdiğim tür değil. Bir noktada genellikle aklımda dolaşıyorum ya da hikaye sürükleniyor. Konu ve yazı stili arasında bu kitap dikkatimi sayfa 1'den çekti ve kitabı bastırmakta güçlük çektim. Cullen çekimlerin her yönünü ele aldı - gerçeklerin çoğu benim için yeniydi. İki katili tasvir eden üzücü, iç karartıcı bir kitaptı - ama aynı zamanda anlayışlı ve ilginç.

o_yakovleva

Bu inanılmaz - gerçek hikayeye dayalı. Açıkçası, eğer gerçek olaylara dayanmasaydı, akla yatkın olmadığını düşünürdüm. Hikayenin anlatıldığı gibi yaşadığını hayal edemiyorum. Yazma gerçekten harikaydı ve başka bir yere ve zaman süpürüldü gibi hissettim. Hikayeyi acı verici buldum.

o_yakovleva

Bu inanılmaz bir manga serisi (ve bu konu için anime - anime için, İngilizce sürümü agonizingly kötü olduğu için fanları gerçekten tavsiye ederim). Ve şey şu ki, bu kadar iyi olmamalı. Bir sürü Go-takıntılı insan hakkında. Go hakkýnda kim konuţur. Ve Go oyna. Ve Go hakkında tartış. Yine de şimdiye kadar okuduğum en ilgi çekici, en ilgi çekici ve eğlenceli manga. Kısmen, bu karakterler yüzünden - Shindou Hikaru, Touya Akira ve Fujiwara-no-Sai gerçekçi ve ilginç ve Shindou ve Touya arasındaki ilişki, eğer ben olursanız, çok slashy. Ama bu şekilde okuyup okumaman şaşırtıcı. İkincil karakterler de aynı şekilde ilgi çekicidir. Ve sanat, özellikle sonraki ciltlerde inanılmaz. Ve tipik manga unsurları yoktur. Savaş yok, sadece Go oyunları üzerinden maçlar bağırmak (ve Go oyunları oynamayı reddetmek ve Go oyunlarını yanlış kişilerle veya yanlış şekilde oynamak). Go'da kesinlikle daha iyi olmalarına rağmen, hiç kimse seviye atlamaz. Gerçekten tipik manga unsuru, hedeflenen rekabettir ve ninjaları ya da her şeyi değil, Go oynayan çocuklar arasındadır. Oh, bunu kötü yapıyorum. Çünkü Hikaru no Go'nun neşesini gerçekten kelimelerle anlatamıyorum. Ama hepsi aynı muhteşem ve herkese ve herkese tavsiye ederim.

o_yakovleva

Bu kitabı çok sevdim. Güzel hikaye. Muhtemelen köpek severler için daha uygundur ...