philipduplessis

Philip Du Plessis Du Plessis itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Philip Du Plessis Du Plessis itibaren Texas

Philip Du Plessis Du Plessis itibaren Texas

philipduplessis

Devrim öncesi İran'da yetişen bu, çok sevgiyle hatırladığım bir ülkeye büyüleyici bir tekrar oldu. Bu, bir kadının ülkesinin hayatı ve sevgisinin heyecan verici bir açıklamasıdır. Ayrıca "neden?" Diye soran herkes için harika bir okuma. İran olduğu gibi. Batıda biz sorumlu tutulacak çok şey var.

philipduplessis

Bu kitap, zamanımızın en güçlü, yaratıcı ve yenilikçi zihinlerinden biri tarafından, önümüzdeki elli yıl içinde, bu gezegende bir tür olarak tarihimizin bütünüyle bir kopuşu temsil edecek bir olayı öngörüyor: ileri teknolojiler aracılığıyla biyoloji. Teknolojide, teknolojide gelecekteki eğilimleri tahmin etme ve hatta yaratma kabiliyeti yaratan gerçek devrimcilerden biri olarak, bu "Thomas Edison'un varisi" bizim için neredeyse hayal edilemez bir geleceği şekillendirebilecek fikirler ve eğilimler için büyüleyici bir kaynaktır bugün. Eğlenceli mi? Sevdim! Kurzweil fütürist aklınızı uçuracak.

philipduplessis

Bu kitap, Titian ordusuna rehberlik etmesine ve onları almasına yardımcı olabilecek eşyaları bulmak için Percy, Grover ve Anabeth'e bir yolculukla ilgili. Titian ordusundan önce bu eşyaları bulmak için gün ararlar, ancak yardıma ihtiyaçları olabilir. Bu öğeleri ilk önce kimin bulduğunu ve onlara kimin yardım ettiğini bulmak için okuyun.

philipduplessis

Burası Sidney Sheldon'ın anıları. Çok iyi yazılmış. Yazdığı her kitabı okuduğuma inanıyorum. Lisedeyken Sidney Sheldon'ı keşfettim ve bir sonraki kitabının çıkmasını asla bekleyemedim. Dikkat çekici bir yazar, birey ve insandı.

philipduplessis

Amelia'yı bestelemek kelimelerle ilgili bir oyundur. Amelia, besteciye ihtiyaç duyan bir piyanist ve duygusal bir titizdir. Bu kitap okuyuculara iki kutuplu olmanın duygusal yükseliş ve çıkışlarına bir göz atmaktadır. Aynı zamanda bu yeni evliler hayatını gösterir. Etkisiz iletişim becerileri; işlevsiz ailelerden getirdikleri yara izleri; hayallerine, korkularına ve şüphelerine karşı ihtiyaçları vardır. Hayalindeki düşük ücretli çıkmaz işler, hayal edilen işler gelene kadar çalışıyorlar. Yazarın kilisede zihinsel hastalık konusundaki önyargı ve yanlış anlaşılmayı araştırmamasından hayal kırıklığına uğradım. Sıklıkla, iki kutuplu olmanın yolunda dua edebileceğinizi duyarsınız. "Eğer daha fazla imanın olsaydı bu sana olmazdı". Tüm bunların hepsi normal şüpheler ve korkularla genç Hıristiyanların hayatına gerçekçi bir bakış olduğunu düşündüm. Kitabın sonunda bir kitap kulübü için harika tartışma soruları var.

philipduplessis

Dünyanın bakımı için harika bir Hıristiyan argümanı. Çevrenin korunması ile ilgili İncil davası için en iyi tek durak.

philipduplessis

Translating...

philipduplessis

Malcolm Gladwell is the smartest guy in class. Every book he writes is a delightful eye-opener.