lucied

Lucie Dedkova Dedkova itibaren 58000 Mescitli Köyü/Sivas Merkez/Sivas, Türkiye itibaren 58000 Mescitli Köyü/Sivas Merkez/Sivas, Türkiye

Okuyucu Lucie Dedkova Dedkova itibaren 58000 Mescitli Köyü/Sivas Merkez/Sivas, Türkiye

Lucie Dedkova Dedkova itibaren 58000 Mescitli Köyü/Sivas Merkez/Sivas, Türkiye

lucied

Sonunda hareket etmesi kitabın yaklaşık dörtte üçünü alıyor, o kadar da kötü değil. Ama ilk 1/2 için 8. sınıf kız drivel olduğunu. TAMAM. Anladım. İyi görünüyor. Hadi devam edelim. Sürekli fışkırmanın akıl almaz püskürmesi kitap boyunca devam ediyor ve tüm dizi boyunca kabul edeceğim. Bu, bu dizinin ellerimden geçen ilk ve son olacak.

lucied

Miniseries: Project Justice "Çok sayıda bükülme ve dönüş ve beklenmedik olaylar ve yüksek gerilim anları ile iyi bir komplo. Ve şaşırtıcı bir bitiş." Bir eHarlequin.com üyesi tarafından gönderilen 5 yıldızlı bir incelemeden. Daha fazlasını okumak için buraya gidin.

lucied

Bu kitap sayesinde Afrika kıtasının vahşi yaşamını ve içerdiği aşırı güzelliği daha iyi anladım .... Güney Afrikalı veteriner Dr. Roy Aronson'un bu yeni sürümü hakkında daha fazla bilgi edinmek için incelememe göz atın. (Http: //libraryhospital.blogspot.com/2 ...)

lucied

Eğer bu bir 3 1/2 yıldız verecekti. İstediğim kadar beğenmedim. Başlamak için çok fazla eylem var, sonra eşit miktarda bitiyor. Ancak orta kısım biraz sürüklendi. Hala iyi, hızlı bir okuma.

lucied

Vina Chopra, herkesin hayattan istediklerini istiyor ... tutkulu olduğu bir kariyer (şu anki kariyeri değil), sağlıklı bir ilişki (hiç sahip olmadığı) ve ebeveynlerinin onayı (sadece olacak gibi görünüyor) eğer hayatı üzerindeki tüm kontrolü onlardan vazgeçerse). Vina'nın sadece güvenmek için iyi içgüdüleri olsaydı, bu daha kolay olurdu. İyi, hızlı okuma.

lucied

2011'de şimdiye kadarki favorim ve gerçek bir sayfa çevirici.

lucied

2003 Caldecott Madalya Kazanan Bu kitaptaki resimler çok havalı, ama bu benim için pek saklamıyor. "Ne yaparsa yapsın, nereye giderse gitsin" başının belaya girdiği Fare arkadaşı Tavşan hakkında bir espri masalı.

lucied

Good book. The secret lives of animals....

lucied

Still laughing and crying like a blundering idiot. DOBBY! :D :D :D

lucied

After finishing that novel in about 4-ish hours (or more, that's just a loose time frame), I was overly pleased with it as a whole. I loved the main character, for one, with how down-to-earth he was, for one, and how literal he explained some things. The one thing I didn't like was how it ended; but, whatever, the book was only 300 pages long, there's only so much you can do. Not my favorite by Anderson, but it was good overall.