ahsuliman

Ahmed Suliman Suliman itibaren Scarcewater, Grampound Road, Truro, Cornwall TR2 4UD, İngiltere itibaren Scarcewater, Grampound Road, Truro, Cornwall TR2 4UD, İngiltere

Okuyucu Ahmed Suliman Suliman itibaren Scarcewater, Grampound Road, Truro, Cornwall TR2 4UD, İngiltere

Ahmed Suliman Suliman itibaren Scarcewater, Grampound Road, Truro, Cornwall TR2 4UD, İngiltere

ahsuliman

Çok iyi bir okuma ve teknolojinin hayatımızı ve savaş dünyasını nasıl değiştirdiğine dair başını kuma tutmak istemeyen herkes için gerekli olduğunu söyleyebilirim. Bu kitabı bitirmek biraz zamanımı aldı çünkü okuma sırasında ortaya çıkan insanlarla konuları durdurup tartışmaya devam ettim. Yazar, her şeyi anlaşılması kolay, kolay bir dile yerleştiriyor ve bu teknolojilerin önde gelen taraflarına katılan çok çeşitli uzmanlarla ve insanlarla röportaj yaparak bir iş yapmış gibi görünüyor. Bu, çok ayrıntılı veya karmaşık açıklamalar isteyen biri için bir kitap değildir. Düzyazıyı hafif ve yönetilebilir tutan modern pop kültürüne yapılan bazı referanslarla ortalama layman'ın anlayış düzeyinde tutulur.

ahsuliman

Sanırım yıldız koyamazsın, bu benim yaptığım şeydir çünkü merhaba, Lexus ve Acura adında karakterler var ya da burada ne varsa. Kendisini lanet olası romanına mı yazar? Bunu kim yapar? Biliyorum: bir kesmek. Sadece gözlerinizin düşmesini istiyorsanız okuyun. Bu kitabı bana tavsiye eden kişiye Cehenneme lanet ediyorum.

ahsuliman

JK BU KURULUMA KARŞI SERİLERİ EN SEVDİĞİMDİR

ahsuliman

Beğendim. beni "iyi" bir savaş diye bir şey olmadığını fark ettiren ilk kitap.

ahsuliman

Birisi benden bir kitap önermemi istediğinde onlara bu kitabı veriyorum. Aynı zamanda çok güzel ve yürek parçalayıcı.

ahsuliman

A very entertaining book, Shogun fictionalizes Ieyasu Tokugawa's rise to power in early 1600's Japan. What really impressed me about Shogun is how completely it embraced Japanese philosophy. Some of the characters' personal story lines are resolved in ways that are very satisfying for them, but very sad to a Western reader.

ahsuliman

Of the Feehan books I have read, this one has the least plot and some of the most repetitive writing. I read these because I enjoy a good sex scene in a book on occasion (sometimes these occasions last for months at a time :), but I wasn't even entertained by the sex in this one. The male character, Gregori, is ancient and powerful and the female, Savannah, is too young and emotionally fragile. In most vampire romance, I easily forget that the vampire is sometimes centuries older than their love interests, but in this one, I just couldn't shake the feeling that Gregori was just too darn old for her.