gobiforcreative

Gobinath Xavier Xavier itibaren Cakaudrove, Fiji itibaren Cakaudrove, Fiji

Okuyucu Gobinath Xavier Xavier itibaren Cakaudrove, Fiji

Gobinath Xavier Xavier itibaren Cakaudrove, Fiji

gobiforcreative

Ah evet kesinlikle. Satıcının aylık soru ve cevapları zekicedir, aynı zamanda zekice bilgilendiricidir. Bunu rafıma koymak için sabırsızlanıyorum!

gobiforcreative

Bu kitabı gerçekten beğendim. Okuması gerçekten hızlıydı ve yazıldığı stil Polonya'daki gettolar hakkında bir çocuğa iyi bir giriş olacaktır. Babası kesinlikle şaşırtıcı ve hayatta kalmaları bir mucizeydi.

gobiforcreative

İyi "dört" :-) düşündüm. Bu ülkede kendi kendine muayene, kendi kendine yardım hareketini sevmelisin!

gobiforcreative

İyi kitap. Sana kötü adamın bakış açısını bile vermesini seviyorum, böylece hiçbir şey siyah beyaz olmaz. Daha bir son umuyordum, ama şaşırmadım.

gobiforcreative

Bir süredir Steinbeck'i okumamıştım. Bir yazarı ne kadar özleyebileceğinizi kim bilebilirdi?

gobiforcreative

“İnternet Davranışı Psikolojisini Anlamak”, insanın internete bağlanma bağımlılığını neyin tetiklediğini anlamama yardımcı oldu. Yıllardır insanların neden çevrimiçi fantezi oyunlarına bu kadar bağımlı olduklarını anlamaya çalıştım ve tüm yaşamlarını bu ortamlara çekti. Gerçek dünya ilişkileri, çevrimiçi dünyanın sınırları dışında asla karşılamayacakları diğer oyuncularla çevrimiçi hayatlar savaşırken ve gelişirken parçalanır. Çevrimiçi fantezi oyunlarını oldukça sıkıcı bulduğum için bu beni her zaman hayal kırıklığına uğrattı. İnsanların neden e-postalarını kontrol etmeye, herkese kısa mesaj göndermeye vb. Neden takıntılı olduklarını anlamakta da zorluk çektim. Bir bilgisayara dokunmadan günler bile geçiyorum. İşle ilgili faaliyetler olmasaydı, muhtemelen internet / PC ile etkileşime girmezdim. Joinson’un kitabı, internet davranışından, nasıl kurulduğundan ve onu yönlendiren şeylerden kaynaklanmak için mükemmel bir iş çıkarıyor. Bu kaynağı iyi araştırılmış, anlaşılması kolay buldum ve şimdi internette neler olduğu ve gelecekte ne olacağı hakkında daha net bir görüş sağladı.

gobiforcreative

"hafif nöbet bozukluğu" / "nöbetler için düşük eşik" teşhisi konulduktan kısa bir süre sonra bunu okumak ilginç ... Beynimiz hakkında anlamadığımız (ruhlarımız?) hakkında çok şey var ve farklı kültürlerin ( evet, Amerikan tıbbı kültürü tıpkı Hmong kültürünün bu kitapta olduğu gibi bir kültürdür) hepsini anlamak için anlatılar oluşturun ....

gobiforcreative

Kaynak malzeme göz önüne alındığında bu daha iyi olabilirdi. Sanırım böyle ağır şeyler kullanacaksanız, orada önemli bir şey olmalı (en azından yüzeyin altında), ama burada gerçek bir hiciv yok, sadece çok düşük kaş komedisi var. Tabii, bazı komik anlar vardı, ama bir süre sonra, hayranlık bir tür bayat almaya başladı ... Benny Hill maratonunu izlemek gibi.

gobiforcreative

Şaşırtıcı bir kitap ve gerçekten de "yükselen" İskoç (Leonard, Banks, Gray) yazarlarını seviyorum - diyalog, diyalektik, kitapların hissi. Doğruluk, dürüst ve aşırı İskoç ... Her ülkenin yazarlarında bir sese ihtiyacı vardır ve ne kadar dürüst olursa o kadar iyidir.

gobiforcreative

İtiraf etmeliyim ki bu kitabı lise sonunda okuduğuma inanıyorum. O zamanlar oldukça kafa karıştırıcıydı ve o zamandan beri okumadım. Babam her zaman tavsiye / referans ve hayal kırıklığına uğradım gibi büyük bir hikaye bekliyordum. Bir klasik, belki de, ama yıllar önce benimle işareti kaçırdı ...

gobiforcreative

Sürekli sefalet.

gobiforcreative

Bu oldukça iyiydi. Hikayenin tamamı borsa çöküşü ve hayatları iç içe geçen beş farklı insan üzerindeki etkisi etrafında dönüyor. Zevk aldım.

gobiforcreative

Video review available here: http://www.youtube.com/watch?v=upZcbH...