sannsmall

Sarah Smalley Smalley itibaren Elkwood, VA, Birleşik Devletler itibaren Elkwood, VA, Birleşik Devletler

Okuyucu Sarah Smalley Smalley itibaren Elkwood, VA, Birleşik Devletler

Sarah Smalley Smalley itibaren Elkwood, VA, Birleşik Devletler

sannsmall

Bu, linç karşıtı kampanyalar döneminden 80'lere kadar siyah kadınların tarihini kronikleştiren oldukça kapsamlı bir kitap. Yazı çok okunabilir, ancak birkaç tarihsel alıntı, tarih, vb. Var, bu yüzden tam olarak kolay okuma değil. Yine de, kitabın okunmaya değer olduğunu düşündüm ve başka yerlerde fazla tanınmayan birçok siyah kadına / harekete mürekkep verdiğini ve "siyah" hareketler ile "kadın hareketleri" arasındaki bölünmeyi ve siyah kadınların her zaman önemliydi ve yine de her iki kategoride de tam olarak benimsenmedi.

sannsmall

Bir Muse'un sevimsiz öncülünü geçmekte zorlandım, ancak okumaya devam ettim çünkü yazarın diğer dizileri favorilerimden biri. Devam ettiğime sevindim. Her ne kadar oldukça sevimsiz kaldı, ben kitap zevk söylemek gerekir.

sannsmall

I like the way this author writes. I liked the east coast setting with this story and the insight into the hardships for those living in the 1920's and 30's, working in mills. Although this is a novel, the author did do a significant amount of research that allows a reader like myself to imagine what it may have been like.