jonasssantos

Jonasssantos itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Jonasssantos itibaren Texas

Jonasssantos itibaren Texas

jonasssantos

Bu, hiç bitirmediğim çok nadir kitaplardan biriydi ... tam olarak ana karakter eğlenmek için sıcak bir demir üzerinde elini tuttuğunda, odanın karşısında güldüm. Beni delirten run-on cümleler ile basmış!

jonasssantos

Bu iyi bir kitaptı. Hikayenin diğer tarafını duymak güzel.

jonasssantos

Bu kitabın orijinal WMBH'nin 'büyüsünü' kaçırdığını hissettim. Kunstler güçlü, net bir yazardır ve bu kitap oldukça iyiydi, ancak WMBH içeren en iyi 10 listemin yakınında değil. Bu kitabı inceleyen diğerleri, kitabın içerdiği mistisizmden hoşlanmadı, ancak hikayeye eklendiğini düşündüm (Stand'taki gibi). Hikayenin hızı iyiydi ve kitabın sonunda birbirine yaklaşan birkaç farklı hikaye çizgisiyle Kustler, beni çok geç tutan bölüm sonu uçurum askıları oluşturabildi. Okumaya değer, ama eğer para harcadıysam bummed olurdu.

jonasssantos

Editoryal İncelemeler Azure: "Lupton görsel olarak en iyi şekilde iletişim kurar - ne tür bir yazı tipini yapabileceğini göstermek için çeşitli yazı tiplerinde ve punto boyutlarında kelimeleri ve cümleleri tekrarladığı gibi. Lupton, 13- yüzyılın el yazmaları konser posterleri için. Grafik tasarımın yıldızları fazlasıyla temsil ediliyor (Abbott Miller, Bruce Mau, Stefan Sagmeister), ama onlarca tipografik tasarımcı da var (John Baskerville) ve uzun zamandır unutulmuş (Louis Simonneau) )." (11/2005) Adım İçi Tasarım: "TİPLE DÜŞÜNMEK, çeşitli yaratıcı profesyoneller için tüm hayati türde konuları kapsayacak kadar yoğundur, ancak kolay başvuru için bir el kitabına sığacak kadar yoğunlaştırılmıştır." (12/2004) Yazdır: "Tip ile Düşünmek sıcaklık ve netlik ile yazılmıştır. Kompakt boyutu ve uygun fiyatı ile birlikte kitap, birçok tipograf ve tasarımcı kütüphanelerinin önemli bir parçası olmaya adaydır." (4/2005) Florida Inside Out: "Neden bir kek karışımını diğerine 'içgüdüsel olarak' satın aldığını merak ettiysen, buradan öğren." (4/2005) Teknik İletişim: "Kütüphanenize eklemeye değer; iyi tasarlanmış ve iyi seçilmiş bir türe baktığınızda tükürük salgılanması önemlidir." (Ağustos 2005) Azure: "Amerika'nın en tanınmış tasarım eğitimcilerinden biri olan Ellen Lupton, Baltimore'daki Maryland Institute of Art (MICA) tasarım programının direktörü ve Cooper-Hewitt in New'deki çağdaş tasarımın küratörüdür. York. Birkaç kitabın yazarı Lupton ... en yeni Düşünme Türü'nü öğrencileri için bir astar olarak kullanıyor. " - Alan G. Brake (Ocak 2005) Sketchee.com Arts - Tasarım Blogu: "Tasarım sadece işlerin nasıl göründüğü ile ilgili değil, bir tasarım zorluğunun cevabı daha çok belirli şeylerin neden işe yaradığını keşfetmektir. açık mesajlar, tasarımın yapı taşlarına bakmak zorundayız. Tip ile Düşünmek: Tasarımcılar, Yazarlar, Editörler, - Öğrenciler için Eleştirel Bir Kılavuz, bu konunun merkezinde yer almayı hedefliyor. " - Brian E. Young (2 Mart 2009)