petlasc00

Peter Lascaux Lascaux itibaren Bhourha Pure Ganga, Uttar Pradesh 271603, Hindistan itibaren Bhourha Pure Ganga, Uttar Pradesh 271603, Hindistan

Okuyucu Peter Lascaux Lascaux itibaren Bhourha Pure Ganga, Uttar Pradesh 271603, Hindistan

Peter Lascaux Lascaux itibaren Bhourha Pure Ganga, Uttar Pradesh 271603, Hindistan

petlasc00

Tüm bu dizileri okudum ve onlardan keyif aldım. Kitaplar, karakterler gibi büyüleyici. İyi haber, iyi tanımlanmış hoş bir ayardır (Bath, Maine). Karakterler çoğunlukla eğlencelidir ve kendinizi onlara ve onlara ne olduğunu önemsediğinizi görürsünüz. Dizi ilerledikçe, cinayet gizemi kısmı daha iyi ve inanılır hale geldi. Kendimi Jesse'nin görüşlerini kabul ederken buldum ve özellikle yaşlı erkeklerin kahraman olarak seçimini sevdim. Emekli öğretmen / işveren kız arkadaşını tarif etmede iyidir. Şimdi o kadar iyi değil. Jesse Ashworth'un emekli bir İngilizce öğretmeni olması gerekiyor. Ne yazık ki, kitaplar hiçbir İngilizce öğretmeninin göz ardı edemeyeceği türden bir hata ile doludur: "led", yanlış yerleştirilmiş kesme işaretleri için "kurşun", çok fazla ünlem işareti. İşte size bir örnek: '' Yolculuk sırasındaki en eskisi olacağız. '' Bugün sadece Bayan Marple kıyafeti olarak tanımlayabildiğim şeyleri giyiyordu. Yolculuğa çıkmak istemeyeceğim eski bir bitty var. Marple kadını bir depremden sonra mezarlıktan daha fazla ceset buldu! " Elbette yazar "biddy" demek istediğini ve kesme işaretinin yanlış olduğunu bilmelidir. Ve ünlem işareti kaburgalarda çok kötü bir kazı gibidir. Daha da önemlisi, kitaplarda çok fazla tekrar var - köpeği seviyorum, ancak işini her yapmasına izin verildiğinde veya yürüyüşe çıkarıldığında veya sürekli beklediğini söylemek istediğinde bilmek istemiyorum yiyeceklerin düşmesi için. Veya Jesse her yürüdüğünde veya işe giderken. Veya her kek yaptığında. Her şey bir süre sonra dolgu maddesi gibi görünmeye başlar. Bütün kilise müdavimleri ve geniş aileler gerçek olamayacak kadar iyi. İhmal edilen şey Jesse ve Tim arasındaki ilişkidir. Neye benzediklerine dair hiçbir fikrimiz yok (Tim'in 6'4 "ve muhteşem olması ve Jesse 6'1" ve muhtemelen iyi görünmesi dışında). Onların yatak odası sahnelerinin açıklanmadığı gerçeğiyle iyiyim, ama gerçekten, neden aşık olduklarını (ya da onlar?), Aralarında çok az hassasiyet olduğunu açıklamıyorlar. Yani bu en iyi ihtimalle kabataslak. Yine de, çok fazla stres, gerilim ve tehlike istemiyorsanız, dizi tarafından büyüleneceksiniz.

petlasc00

The girl with the tattoo was tough and I liked that. It was a little slow paced for a "murder mystery" but I thought it was interesting character development and the like. All in all, I enjoyed it.