liunavirardi

Liuna Virardi Virardi itibaren Santa María Texcatitlán, Oaxaca, Meksika itibaren Santa María Texcatitlán, Oaxaca, Meksika

Okuyucu Liuna Virardi Virardi itibaren Santa María Texcatitlán, Oaxaca, Meksika

Liuna Virardi Virardi itibaren Santa María Texcatitlán, Oaxaca, Meksika

liunavirardi

Geçen yıl bulut atlas okudum ve oldukça göz kamaştırdı. "Bu mitchell adamı yetenekli, şüphesiz!" ama o deneyime bir sayaç olarak siyah kuğu yeşili okuduğum için çok mutluyum. diğer şeylerinin karmaşık, bulmaca benzeri ve deneysel göründüğü yerlerde, BSG gerçekten iyi, gerçekten derin, hikaye anlatımı tipi bir hikaye. açık ve harika. güzel ve trajik. komik. Bu yıl okuduğum en sevdiğim kitaplardan biri, herhangi bir hile veya yenilik yüzünden değil, sadece harika bir kitap.

liunavirardi

... Dr. Cooper'ın tarih dersine okuma verdi, ama aslında hepsini tek bir oturuşta yedim. Bu tarih, ama okuduğum müstehcen / en sulu versiyonu (Birinci Dünya Savaşı'na götüren olayların).

liunavirardi

Bu Smallville'in en iyi kitaplarından biri değildi. En sinir bozucu olanla başlayacağım; Zaman çizgisi. Mevsimlerde bok nerdeyiz? Bu zaman çizelgesini sizin için ayarlayacağım: Sezon 1: Meteor yağmuru isabetinden on iki yıl sonra. Clark ve Lana o zaman üç yaşındaydı, Lex dokuz yaşındaydı. Bu Clark ve Lana'yı on beş ve Lex'i yirmi bir yapar. Sezon 2: Whitney ordudaydı. Pete, Clark'ın sırrını öğrenir. Sezon 4: Pete artık Clark'ın sırrını çok fazla gizlemeye karar verdikten sonra şovda değil. Lex şimdi yirmi dört yaşında. Yukarıdaki kitapta yer alan şeyler: Meteor yağmuru on iki yıl önce vuruldu; Clark ve Lana on beş yaşında; Whitney orduda; Lex yirmi dörttür. Hım… bu nasıl oldu? Yani aynı anda 1., 2. ve 4. sezondayız? Sezon 3'e ne oldu, dahil edilecek kadar önemli değildi? Gösteriyi gerçekten bilen birini ya da diziyi bilmeyen kişiye yardım edecek birini almaları gerektiğini düşünüyorum. En sinir bozucu şey, tüm Lana blabber. Anlaştık, Whitney'i kıskanıyorsun! Lana'yý istiyorsun, ama aklýndaki kimse nedenini bilmiyor. 60-garip sayfalar için onu özlemenize gerek yok. Öyleyse nihayet ilginç olacak, arkanızdaki Lana bokuyla ne olacak, ama böyle bir şans yok. Başka bir ulaşılamayan kadına geçmek için Lana'yı geçti. Bayan Sanchez, güzel İspanyol kadın. Aslında “bu adam kötü” veya “bu kız kibar” dışında bir kişiliği olmayan bir yan karakter için oldukça ilginçti. Güzel bir kişiliğe sahipti ama üstte hoş olmayan ve ilginç bir arka plana sahip değildi. Ne yazık ki, bu kitabın tüm sonucunu değiştiremezdi; Smallville hayranları için iyi bir hızlı okuma, ama başka bir şey.

liunavirardi

Okumalıyım!

liunavirardi

Şimdiye kadar, fena değil, hatırlatıyor rafı okumak için Kur'an-ı Kerim koymak zorunda, ama kendimi biliyorum ve oldukça zaman olacak. Çeviri dışında burada fazla bilgi yok. Girişten, adam nispeten tarafsız bir "mümin" gibi görünüyor. Neredeyse inanmayanlardan gelince, bunu bir “iltifat” olarak kabul ediyorum, demek istediğim tarafsız kısım. Bunu okumadan önce Kutsal Kitabı okuyun. Bunu dini tarafa itmeyen biri olarak söylüyorum. İncil'i Lit olarak adlandırılan bir ders aldım ... Unutmayın, bu aydınlatılmış temel bir parça ... Bu arada, Yunan mitolojisini ve Nietzsche'yi okumayı da öneririm ... gülmezseniz, bu gülüyorsanız Tamam.