monicachamorro

Monica Chamorro Chamorro itibaren Rambung, Tebing Tinggi Kota, Tebing Tinggi City, North Sumatra, Endonezya itibaren Rambung, Tebing Tinggi Kota, Tebing Tinggi City, North Sumatra, Endonezya

Okuyucu Monica Chamorro Chamorro itibaren Rambung, Tebing Tinggi Kota, Tebing Tinggi City, North Sumatra, Endonezya

Monica Chamorro Chamorro itibaren Rambung, Tebing Tinggi Kota, Tebing Tinggi City, North Sumatra, Endonezya

monicachamorro

Bu kurbağa hikaye zamanı için çok eğlenceli olacak.

monicachamorro

Kesinlikle cesur bir kahramanı sevdiğimi keşfediyorum. Bana Kinsey Milhone, Cree Black, Anna Pigeon, Stephanie Plumb, hatta bazen endişeli Kate Scarpetta'yı ver. Onlar güçlü kadınlar ve ben onların maceralarından keyif alıyorum. Plain Jane bunun için çok şey yaptı. Bu bir kombinasyon gizemi, trajikomedi, aşk hikayesi, hayalet hikayesi, köpek hikayesi ve daha fazlası. Ama sızlanan, güvensiz kahramanı sinir bozucu buldum. Aynı şekilde Yemek, Dua Et, Sevgi konusunda da aynı şeyi hissettim - pek çok iyi unsur ama eğer kahramanımız bir kez daha gözyaşlarına boğulursa öğürme dürtüsüyle savaşmak zorlaşır. Jane Lewis, şaşırtıcı bir şekilde bir psikiyatr. Umarım gerçek sevgisi, bir daralma, ona açıkça ihtiyacı olan terapiyi iyi bir şekilde verir. Sanırım bir sonraki çift kitabım kurgusal olmayacak - bundan sonra kafamı temizlemek için sağlam bir şeye ihtiyacım var!

monicachamorro

harika kitap

monicachamorro

"Onu çevreleyen kaos kafa karıştırıcıydı. Herkes aniden aynı anda konuşuyordu. Belki de her şeyden önce bayılmaya çalışmalı, diye düşündü Christina. üzgün görünmek için yapabileceği en iyisiydi. " Crown's Spies serisinin ilk kitabı. Julie Garwood, benim düşünceme göre bu işin en iyi kahramanlarından bazılarını yazıyor. Lyonwood'un Marquess'i Lyon, eserini gizemli prenses Christina ile buluştu. Christina harika bir kahraman. Tonun genç kadınlarından çok farklı bir yetiştiriciliği vardı. Lyon güzel prensesin tüm sırlarını keşfetmeye karar verdi. Böyle eğlenceli bir esprili şaka dolu okuyun. Lyon benim en sevdiğim kahraman. Koruyucu tarafı olan bir uber-alfa. Bayan Garwood'un okuyucuların inanmasını istediği kadar korkutucu ve tehlikeli olduğunu tasvir etmedim ama yine de onu sevdim.

monicachamorro

Oldukça rahatsız edici bir hikaye, ama koymak zor buldum

monicachamorro

iyiydi

monicachamorro

Sci-fi aksiyon dolu romanlar hakkında hiç tutkulu olmadım ama matador serisi aklımı başımdan aldı. Bunu ve şimdiye kadar 97. Adım'ı okudum ve ikisi de büyüleyici. Ne diyebilirim ki, büyük karakter gelişimi, aksiyon sahneleri, iyi arsa, felsefe ve bilgelik serpintileri .. harika bir okuma yapmak için her şey.

monicachamorro

Bu kitapla herhangi bir şekilde ilgileniyorsanız, aslında aradığınız şeye regency romantizm romanı denir. Bunun daha az karakterizasyonu var ve seks yok. Execrable.

monicachamorro

klasik yoksul-mürebbiye-gizemli-emlak-ve-evcil-vahşi-çocuk masal geliyor tamamen büyüleyici almak. kenara ve kuru zekâ, rahat iç mekanlar ve harika bir ana karakter - pratik ve yetkin ama gerçek yaşına uygun hayal gücü ve heves kısa anlarına verilir.