leejaehui

Jaehui Lee Lee itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Jaehui Lee Lee itibaren Texas

Jaehui Lee Lee itibaren Texas

leejaehui

Sonunda! Çiftin “aşık” olduğu SONRA devam eden bir romantizm. SAĞLIKLI bir ilişkiye değer vermek, daha az değil! Bu günlerde pek çok kahraman “diğer yarısı” ile tanıştıklarında kendilerini tamamen kaybediyorlar - eğer ayrılırlarsa ölmek istiyorlar - sanki “romantik” gibi. Grant, Sophie ve eklektik yan karakter grubunu ne kadar özlediğimi fark etmedim, bu serinin 2 numaralı kitabına girene kadar. Kötü Davranış, İyi Davranış ile kaldığı yerden devam eder ve okuyucuyu kendi yolculuğuna / macerasına götürür. Okuyucu karakterlere, özellikle Grant, Sophie ve Ben'e daha keskin bakışlar kazandırıyor. Bazen yürek parçalayıcıydı: çocuk istismarının gerçekleri ve etkileri, kurbanın yetişkin yıllarına kadar. Yine de hikaye geçmişin üstesinden gelebileceğini gösteriyor (daha önce söylediğim şeyi çizin, bu “hayatta kalanın” yetişkin yılları!) İyi Davranış ile Grant ve Sophie, bugün nerededir, Kötü Davranış gerçekçi bir şekilde 'kaderlerini' nasıl değiştirebilir / kendileri için daha iyi bir gelecek şekillendirebilir. Kolay değil! Kötü Davranış oldukça eğlenceli bir romandır. Eşsiz hikayeler ve birkaç akıllı dokunuş, rapt dikkatimi korudu. Hikayenin (ve alt grafiklerin) bu dizide ortaya çıkmaya devam ettiği akışkan yolu seviyorum. Karakterlere çok yatırım yapıyorum. :)

leejaehui

** spoiler uyarısı ** Sadece Roberts bu kitabı üç romana ayırmış olsaydı. Kitabın ilk yarısı, Bombay gecekondu mahallelerinde yer alan tamamen şaşırıyordu, ancak kahramanı korkunç bir hapishaneye ve ardından Mafya benzeri bir yaşam tarzına gittiğinde yazar beni kaybetti. Ve "kayıp", ana karakter Afganistan'da savaşa gittiğinde üçüncü bir fullblown planına tepkimi tanımlamaya bile başlamıyor. Ne iki çanta içinde karışık bir çanta.

leejaehui

Bu şimdiye kadar bulduğum kalp kırıklığının acı verici deneyimine dair en çağdaş yaklaşım. Aşamalara, Öfke, Hüzün, Kendinden Nefret, Yanlış Umut, Çöz, Çarp, Gerçek Umut ve Devam Et, her bir damarda dağınıklığı, derin duyguları, öfkeyi ve buna işaret etmeye cesaret eden birkaç şiir içerir. aşkın karanlık yüzü.

leejaehui

With Fire and Sword incelemesine bakın. Bu ikinci bölüm. Toplam 2000 sayfadan oluşan iki cilttir. Evet, belki de bu yüzden insanlar okumak istemiyor. 3000 sayfa. Ama adam. vay. vay. WOA.

leejaehui

ADRIAN. ADRIAN. ADRIAN. ahhhhhh Bu kitabı kesinlikle SEVDİM! Şüphelerimi Sydney'in gözlerinden okudum, ama çok gerçekçi hissettim ve hissettiği ve deneyimlediği şeyler - kesinlikle ilişki kurabilirdim. Mead'in yazımı çok cazip, bu kitabı indiremedim. Ve bu SON. Sadece bu arsa üzerinde daha da kalınlaşır.

leejaehui

Mısırlı yerliler tarafından "Lanetler Babası" olarak adlandırılan cesur Mısırbilimci Amelia Peabody ve onun aşılmaz kocası, bir kez daha eski firavunların hazinelerini ortaya çıkarmak için ortaya çıktı. Bu kez yanlarında küçük oğulları Ramses ve John, İngiltere'deki istihdamlarında hizmetçi olan John'la birlikte götürüyorlar. Kocası Radcliff Emerson tarafından `` layık olmayan '' bir alanda kazmaya mahk ,m edildiğinde, yakında bir grup antika hırsızının bir Usta Suçlu tarafından yönetildiği karmaşık bir durumun ortasındalar. Amelia, dedektiflik işini yapmaya çalışırken, bir dizi şüpheli ve çatışan ipuçlarıyla bilgi sahibi olur. O ve Radcliffe, kurtarma umudu olmadan Kara Piramit'teki eski bir mezar odasının kalın karanlığına atıldıktan sonra, gerçekten kaderleriyle tanışıp karşılaşmadıklarını merak ediyorlar. Bu okuyucu, sanki kendini çözmek için bir yol arıyormuş gibi, arsayı kafa karıştırıcı buldu. Bu kitabın kurtarıcı zarafeti, bir üniversite profesörünün kelime dağarcığıyla onu daha da sevecen bir lisp ile konuşan Ramses'tir. Buradaki karakterler arsadan daha güçlü.