studiodivine

Studio Divine Divine itibaren Afşar Köyü, 43710 Afşar Köyü/Çavdarhisar/Kütahya, Türkiye itibaren Afşar Köyü, 43710 Afşar Köyü/Çavdarhisar/Kütahya, Türkiye

Okuyucu Studio Divine Divine itibaren Afşar Köyü, 43710 Afşar Köyü/Çavdarhisar/Kütahya, Türkiye

Studio Divine Divine itibaren Afşar Köyü, 43710 Afşar Köyü/Çavdarhisar/Kütahya, Türkiye

studiodivine

Çok kötü mesajı karakterlerin klişeleri tarafından boğuldu. Karakterler, günün politik, dini, toplumsal kurumları tarafından o kadar çok yaralanmıştı ki kendime soruyorum - bu kitabın amacı nedir. Kingsolver tarihsel bir revizyonisttir. Bir sonuç çıkarmadan önce dikkatle okuyun ve diğer kaynaklardaki alanı inceleyin. Bir olumlu - Afrika'ya daha çok hayran kaldım ve daha fazla öğrenmek istedim.

studiodivine

şaka yapıyorum

studiodivine

Bu kitap garip. Sözde, birçok holokost sembolizmi var (profesörlerimden birine göre).

studiodivine

Bence bu McCullough'un en iyi kitaplarından biri olabilir. Arabamda dinledim. İşe gidip gelmek neredeyse bir ay sürdü ama bitmesini istemedim. Paris'te ama Hemingway yıllarında Amerikalılar hakkında kitaplar okudum veya koydum. McCullough, 19. yüzyılda Paris'te yaşayan Amerikalıları keşfetmek için bizi daha da ileri götürüyor. Paris'i seviyorum ve farklı bir zamanda oraya bırakıldığımı hissediyorum. Bu, birçok büyük Amerikalı düşünür, sanatçı ve yazardan kimin olduğunu hissetti. John Singer Sargent, Mary Cassatt, Oliver WEndell Holmes, JAmes Fennimore Cooper. Bu bireylerin çoğunun çalışmalarını biliyorum ama hayatları hakkında pek bir şey bilmiyorum. Hikayelerinin arka planının 19. yüzyılda Paris tarihine karşı ayarlanmasını sevdim. Yine, ders kitaplarımdan tanıdığım tarih, McCullough aracılığıyla mektuplarını paylaşarak gerçekten canlandı.

studiodivine

Üzgünüm Sarah Vowell, bu sefer serseriliğin sıkıcı bir kitap kurtaramadı. Yürekten, özellikle Püritenlerle ilgilenmediğimi itiraf ediyorum, ancak ilgilenmediğim konular hakkında birçok kitap okudum! Birkaç kişi burada ne istediğimi söyleyen yorumlar yazdı ve hoşlanmadığım bir kitapta tonlarca zaman harcamak istemiyorum. Gerçekten, Vowell'in Hawaii hakkındaki yeni kitabının, Wordy Shipmates ile aynı garip yumuşaklığa düşmemesini umuyorum.

studiodivine

Beğenilen, duyurulmuş yeni bir sürüm, kütüphanemde gördüğümde çok heyecanlandım (çok yakında!). Klasik REBECCA'ya benzediğinden bahsediyor, ancak benzer veya ona saygı göstermek yerine, orijinal, bette, hikayenin sadece yeniden yapılandırılmasıyla açık bir kopya olduğunu hissettim. Girmek zor, ben fionalyy yarıya kadar enjpy başladı ... ama ilk yarısı yavaş ilerliyordu ve kararlılık ve zevk beni içinden geçti. Hetter oldu ... ama fazla değil.