zero-dsg

Javier Eraso Eraso itibaren Staromryasovo, Respublika Bashkortostan, Rusya, 453427 itibaren Staromryasovo, Respublika Bashkortostan, Rusya, 453427

Okuyucu Javier Eraso Eraso itibaren Staromryasovo, Respublika Bashkortostan, Rusya, 453427

Javier Eraso Eraso itibaren Staromryasovo, Respublika Bashkortostan, Rusya, 453427

zero-dsg

Siyasi bir devrim yaratan felsefe kadar ilginç ya da iyi düşünülmüş değil. Marx'ın yeteneği beni hayal kırıklığına uğrattı. Hiç ikna edici veya düşünceli bir argüman değil.

zero-dsg

2.5 yıldız ama yazarın yansıması yerine kişisel tercih için daha fazla. Kısa, tatlı bir okumaydı. Mutlaka kötü bir kitap değil - sadece benim için değil.

zero-dsg

W.S. Merwin, bir sanatoryuma kilitlenmiş Ezra Pound ile bir araya geldi ve bu Delphic tavsiyesi üzerine, İkinci Dünya Savaşı'ndan kısa bir süre sonra Occitan France'da bir ev satın almaya devam ediyor. Böylece Merwin'in lirik geleneğin ruhu, sonnet, sestina, villanelle'nin ana dili ve Farsça rüzgarların mahkemelere getirdiği diğer tüm yenilikler olarak şampiyon olduğu Languedoc'un dili ve kültürü ile ömür boyu sürecek bir ilişki başlar. Güney Fransa. Parça anı, kısmen edebi tarih ve kısmen seyahat, Merwin zaman zaman nesirden uzaklaşan açıklayıcı pasajlarda kendini zorlar, ancak okuyucusunu unutmak için her zaman hoş ve asla bu kadar sürdürülebilir değildir. Merwin bu konularda daha fazla kitap yazdıysa, tarih onu eski, deli akıl hocasından daha iyi bir rehber olarak görebilir.