abdudavids

Abdudavids itibaren Mechroha, Cezayir itibaren Mechroha, Cezayir

Okuyucu Abdudavids itibaren Mechroha, Cezayir

Abdudavids itibaren Mechroha, Cezayir

abdudavids

Bu sahte anı inanılmaz bir kitap. Anlatım kusursuz mu? Hayır. Konuşmalar sinirli mi? Hayır. Önemli ölçüde büyüyen karmaşık karakterler var mı? Olabilir. Ancak, bu kitap ilgi ve atmosfer yaratan metin ve illüstrasyon kenar çubukları ve T.S. çok ilginç, alışılmadık yetenekli bir kahraman. "Bir solucan deliğinde olmak biraz utanç verici bir şey vardı."

abdudavids

Bu kitabı on yaşındaki bilim ve trivia nerd'im için kütüphaneden kontrol ettim ve o iki başparmak veriyor. Aslında kitabı kendim okumayı planlamıyordum, ama üç gün beni rastgele gerçeklerle bombalayarak geçirdikten sonra sonunda okudum. Bilgi kesinlikle tittur (osuruk!), Ama keşke daha kısaca ortaya konmuştu. Favori kategorilerimden bazıları "Duymanız Gereken Eski Ahbaplar", "Çocuğunuzu ve Kardeşinizi Etkileyen Şeyler" ve "Gerçekten Düşünmeden Söylediklerimiz" oldu.

abdudavids

Alice kitapları kadar iyi değil. Başlangıcını seviyorum çünkü birisinin eserlerini eleştirmek ama bir çizgiyi işaret ederek bunu yapmak çok ilginç bir şey. Snark'ın modern dilçülerimize nasıl girdiği ilginç. Çok kötü Boojum yapmadı.

abdudavids

Great middle grade book. Loved the ending...very moving, but still had enough action and adventure to keep my 13-year-old son interested.